امتیازات برد هوشمند - اسمارت برد VOSA Board NFP-78B :

وایت بردهوشمند (اسمارت برد) VOSA Board NFP-78Bمجهز به کلیدهای میانبر جهت دسترسی سریع کاربر به امکانات مورد نیاز می باشد تا کاربر بتواند به آسانی و با سرعت بیشتری مطالب خود را ارائه نماید.

 وایت بردهوشمند (اسمارت برد) VOSA Board NFP-78Bمجهز به کلیدهای میانبر جهت دسترسی سریع کاربر به  امکانات مورد نیاز می باشد تا کاربر بتواند به آسانی و با سرعت بیشتری مطالب خود را ارائه  نماید. *نرم افزار این وایت برد الکترونیک ساده بوده و کاربر براحتی می تواند در حداقل زمان ممکن آموزش دیده و از آن استفاده نماید. در طراحی و ساخت صفحه این وایت برد هوشمند از تکنولوژی صفحه سخت استفاده شده و استحکام این وایت برد را افزایش و استهلاک کمتری دارید . وایت بردهوشمند،ا سمارت برد برد هوشمند بعلاوه  کپی برد از ویژگیهای برجسته این وایت بردهوشمند که آنرا  متمایز می کند .

تبدیل شدن این دستگاه به کپی برد و امکان نوشتن با ماژیک معمولی و ذخیره مطالب برروی کامپیوتر و یا پرینت آنها می باشد. ( در صورت تهیه نگهدارنده ماژیک ) در صورت تهیه این ابزار (نگهدارنده ماژیک ) وایت برد شما علاوه بر برد هوشمند یک کپی برد نیز می باشد.در اینصورت شما می توانید بدون نیاز به ویدئو پروژکتور با ماژیک معمولی روی آن نوشته و مطالب خود را در کامپیوتر ذخیره و یا در صورت نیاز بصورت رنگی یا مشکی پرینت بگیرید.

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI