مشکلات فنی رایج در مکانهایی که با برد هوشمند کار می کنند

آگاهی از مسائل فنی موجود در هنگام استفاده از بردهای هوشمند، باعث به حداقل رساندن مشکلات می شود. مواردی هست که معلمان با مشکلات فنی در حین کار با کلاسهای مجهز به فن آوری مواجه شده اند. عدم آموزش کافی م

آگاهی از مسائل فنی موجود در هنگام استفاده از بردهای هوشمند، باعث به حداقل رساندن مشکلات می شود. مواردی هست که معلمان با مشکلات فنی در حین کار با کلاسهای مجهز به فن آوری مواجه شده اند. عدم آموزش کافی معلمان در دانش دیجیتالی ممکن است آنها را در استفاده از برد هوشمد با چالش مواجه کند. پشتیبانی فنی، به عنوان شاخص مهمی درجهت یکپارچه سازی موفقیت آمیز از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند آموزش و یادگیری محسوب می شود. مشکلات فنی که در کلاسهای درس پیش می آید ممکن است در نتیجه عوامل زیر باشد :

 ۱- کارنکردن قلم برد هوشمند ( به طور مثال ممکن است بر اثر سولفاته شدن باتری ها باشد و یا کابل ها به درستی متصل نشده اند ) 

۲- عدم برقراری ارتباط بین برد هوشمند و رایانه

۳- جهت نمایش دیتا پروژکتور ( به طور مثال برعکس شدن تصویر)

۴- عدم هماهنگی بین برد و پروژکتور ( به هم ریختگی نوشته ها )

۵- وقتی که سیستم قادر به برقراری تعامل فوری بین حرکت دست کاربر و برد هوشمند نباشد ( تاخیر در بارگزاری و یا سرعت بوت پایین )

۶- مشکلات مربوط به ویروسی شدن که باعث قفل شدن فایل ها و برنامه ها می گردد.

۷- کیفیت پایین بلندگوها / اسپیکرها

۸- عدم بروز بودن برنامه های کامپیوتری از جمله برنامه های چند رسانه ای

۹- گرد و غبار موجود بر روی لنز پروژکتور که باعث عدم وضوح تصویر می شود

۱۰- تاثیرات نور خورشید بر میزان دید ( فراگیران نمی توانند نوشته های برد را ببینند )

۱۱- برخی از بردهای هوشمند از بعضی از برنامه ها و فایل ها پشتیبانی نمی کنند ( آنها با نرم افزارهای برد هوشمند سازگاری ندارند )

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI