برد هوشمند اسکوپ (Scope) با ابعاد 82 اینچی

برد هوشمند اسکوپ Scope با خود نشاط و سرزندگی را به کلاس شما می آورند. تخته وایت برد هوشمند برای ایجاد خلاقیت و تعامل در کلاس شما طراحی شده اند تا توجه دانش آموزان را به درس جلب کنند که از پایه های اسا

برد هوشمند اسکوپ Scope با ابعاد 82 اینچ تخته وایت برد هوشمند اسکوپ Scope دارای تکنولوژی لمسی و دو کاربر همزمان وایت برد هوشمند اسکوپ Scope دو کاربر همزمان اسمارت برد اسکوپ Scope
ویژگی های برد هوشمند اسکوپ Scope :

- تخته برد هوشمند درابعاد 82 اینچی
- امکان نصب روی پایه یا دیوار
- تکنولوژی لمسی و دو کاربر همزمان
- حساس به گرمای دست و عدم نیاز به اشیا
- دارای نرم افزار کاملاً فارسی
- دارای نوار ابزار در دو طرف برد جهت تسریع و سهولت در کار
- حداقل رفلکس نور و عدم آسیب دیدن چشم کاربر به دلیل جنس به کار رفته در سطح تخته
- سازگاری با تمام نرم افزارها
- مجهز به 3 قلم و یک قلم آنتنی
- دارای قابلیت نوشتن با هر نوع ماژیک معمولی و پاک کردن بر روی برد هوشمند
- صفحه ای کاملاً مقاوم و ضد ضربه، ضد آب، ضد خش و ساییدگی، ضد حرارت و نسوز، مقاوم در برابر مواد شیمیایی
- برد هوشمند اسکوپ با 3 سال گارانتی قطعات الکترونیکی
برد هوشمند اسکوپ Scope با خود نشاط و سرزندگی را به کلاس شما می آورند. تخته وایت برد هوشمند برای ایجاد خلاقیت و تعامل در کلاس شما طراحی شده اند تا توجه دانش آموزان را به درس جلب کنند که از پایه های اساسی یک کلاس هوشمند هستند. بنا بر کاربرد متنوع محصولات آموزشی، برد هوشمند و محصولات آموزشی در تنوع بسیاری ارائه شده اند تا شما را در انتخاب آزاد بگذارند! این برد های هوشمند برای محیط های دیگری هم طراحی شده اند از جمله مدارس، دانشگاه ها، سالن های کنفرانس. برد هوشمنداسکوپبه کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از قلم الکتریکی یا با استفاده از نوک انگشت خود از برد هوشمند استفاده نمایند.
برد هوشمند اسکوپ با ابعاد 82 اینچ، نسل جدید تخته وایت برد هوشمند چند کاره از محصولات مشترک ایران و تایوان که برای مدارس ایران بومی سازس شده است. این برد هوشمند درای تکنولوژس لمسی و دو کاربر همزمان می باشد. این سیستم پیشرفته با قابلیتهای ویژه نرم افزاری و خاصیت سخت افزاری حساس به تماس دست باعث افزایش چشمگیر سطح کیفی آموزش و سمینارها را شده است.
این برد از طریق کابل USB ارتباط با کامپیوتر را برای شما امکان پذیر می سازد و همچنین امکان ایجاد صفحات کاری نامحدود را برای شما فراهم می سازد. عدم نیاز به پاک کردن صفحه پر شده و امکان ذخیره فایلهای ایجاد شده به فرمتهای JPEG ، PDF ، HTML و POWER POINT از دیگر ویژگی های این دستگاه محسوب می شود. این برد قابلیت های دیگری هم دارد از جمله : امکان تایپ با کیبورد مجازی روی سطح برد - نرم افزار OCR و قابلیت تبدیل دست نوشته های لاتین به فونت های ویندوز.

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI