وایت برد هوشمند میکرونیتس (Micronits) با ابعاد 82

بردهای هوشمند با خود نشاط و سرزندگی را به کلاس شما می آورند. بردهای هوشمند برای ایجاد خلاقیت و تعامل در کلاس شما طراحی شده اند تا توجه دانش آموزان را به درس جلب کنند.

بردهای هوشمند با خود نشاط و سرزندگی را به کلاس شما می آورند. بردهای هوشمند برای ایجاد خلاقیت و تعامل در کلاس شما طراحی شده اند تا توجه دانش آموزان را به درس جلب کنند. برد و محتوای آموزشی هوشمند از پایه های اساسی یک کلاس هوشمند هستند. بنا بر کاربرد متنوع محصولات آموزشی، برد و محصولات آموزشی در تنوع بسیاری ارائه شده اند تا شما را در انتخاب آزاد بگذارند! این برد ها برای محیط های دیگری هم طراحی شده اند از جمله محیط های کاری، دانشگاه ها، سالن های کنفرانس و برای مصارف تبلیغاتی و نمایشگاهی. برد هوشمند Micronits به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از قلم الکتریکی یا با استفاده از نوک انگشت خود از برد هوشمند استفاده نمایند.

این برد هوشمند با ابعاد 82 اینچ، نسل جدید تخته وایت برد هوشمند دو کاربره با روکش مغناطیسی سرامیکی استیل از محصولات مشترک ایران و تایوان که برای مدارس ایران بومی سازس شده است. این برد هوشمند درای تکنولوژس لمسی و دو کاربر همزمان می باشد.این سیستم پیشرفته با قابلیتهای ویژه نرم افزاری و خاصیت سخت افزاری حساس به تماس دست باعث افزایش چشمگیر سطح کیفی آموزش و سمینارها را شده است.
این برد از طریق کابل USB ارتباط با کامپیوتر را برای شما امکان پذیر می سازد و همچنین امکان ایجاد صفحات کاری نامحدود را برای شما فراهم می سازد. عدم نیاز به پاک کردن صفحه پر شده و امکان ذخیره فایلهای ایجاد شده به فرمتهای JPEG ، PDF ، HTML و POWER POINT از دیگر ویژگی های این دستگاه محسوب می شود. این برد قابلیت های دیگری هم دارد از جمله : امکان تایپ با کیبورد مجازی روی سطح برد - نرم افزار OCR و قابلیت تبدیل دست نوشته های لاتین به فونت های ویندوز

 

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI