کیت هوشمند ساز ماژول هوشمند ساز

کیت هوشمند ابزاریست کم حجم و پرتابل که بر روی سطح وایت بردهای معمولی یا دیوار نصب می شود و پس از اتصال به کامپیوتر و نصب نرم افزار مربوطه، سطح برد یا دیوار را به سطحی هوشمند

عنوان کیت هوشمند ساز به دستگاهی اطلاق می گردد که به صورت یک ماژول بر روی دیوار، وایت برد معمولی و یا هر سطح دیگری قــــرارمی گیرد و سطح مذکور را به تماس قلم حساس کرده و امکان ذخـیرهنوشته ها و ترسیمات روی سطح را بر روی کامپیوتر فراهـــم می کند.اغلب کیت های هوشمند ساز امکان سازگاری با ویدئو پروژکتور را نیـزدارند. به این مفهوم که با قرار گرفتن در کنار یک ویدئو پروژکتور، کاربـــربه همان ترکیب ویدئو پروژکتور هوشمند که در آیتم قبل توضیـــــح دادهشد دسترسی خواهد داشت. 

کیت هوشمند ابزاریست کم حجم و پرتابل که بر روی سطح وایت بردهای معمولی یا دیوار نصب می شود و پس از اتصال به کامپیوتر و نصب نرم افزار مربوطه، سطح برد یا دیوار را به سطحی هوشمند با قابلیت تماس قلم تبدیل می کند. توضیح اینکه برای کار با کیت هوشمند، یک دستگاه ویدئو پروژکتور مورد نیاز می باشد. پس از انعکاس تصویر کامپیوتر استاد و تنظیم و تطبیق سنسورهای کیت هوشمند با تصویر، کاربر می تواند با استفاده از قلم مخصوص عملیات مختلف کامپیوتری را روی تصویر انجام دهد. هر چند کیت های هوشمند ساز قابلیت های نرم افزاری و آموزشی کمتری نسبت به برد هوشمند دارند، ولی حجم و وزن کم و نیز قیمت پایینتر آن موجب گردیده در مصارف پرتابل و نیز هوشمند سازی مدارس مورد استقبال قرار گیرند.
 

کیت هوشمند یو برد UBoard

ماژول هوشمند سازی UBoard با حجم و وزن بسیار کم، یکــی از
کیتهای قابل ارائه است که مجهز به چهار گیگابایت حافظه داخلی
بوده و در دو نوع وایرلس و باسیــــم تولید می شود. فضـــای کاری
موثر این کیت، 100 الی  120 اینچ است.

مشخصات فنی کیت هوشمند یو برد 

 کیت هوشمند ای بیم eBeam 
 
این ماژول هوشمند ساز محصول کمپانی لگامستر است. یک کیت 
هوشمند کم حجم با ظاهری زیبا که حداکثر فضای کاری 2.4 متــر 
در 1.5 متر را پشتیبانی می کند. امکان کالیبره کردن سطح برد یا 
دیوار در 9 نقطه (دقت بالا) از ویژگیهای این ماژول است.  

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI