برد هوشمند تی برد TBoard

وایت برد هوشمند تی برد، محصول کشور ترکیه بوده و با استــفاده ازبرکت نصب تعبیه شده بر روی آن امکان نصب به دیوار رابرای کــاربرانفراهم می نماید. این وایت برد هوشمند اصطلاحا Touch بوده و کـاربربا تماس دس

وایت برد هوشمند تی برد، محصول کشور ترکیه بوده و با استــفاده ازبرکت نصب تعبیه شده بر روی آن امکان نصب به دیوار رابرای کــاربرانفراهم می نماید. این وایت برد هوشمند اصطلاحا Touch بوده و کـاربربا تماس دست می تواند بر روی برد اعمال مورد نظر را انجام دهد.  
 
این برد هوشمند به دلیل قیمت اقتصادی، بسیار مورد استقبال  مراکز آموزشی و مدارس (جهت اجرای طرح هوشمند سازی) قرار گرفته است. TBoard در ابعاد 78 و 82 اینچ به همراه برکت نصب روی دیوار ارائه می گردد.
وایت برد هوشمند تی برد نیز مانند سایر بردهای رایج، تلفیقی از سخت افزار و نرم افزار آموزشی است. سطح این برد هوشمند حساس به تماس دست بوده و کاربران می توانند با فشار دست و یا قلمهای مخصوص برد، عمل کلیک، نوشتن متن، رسم خطوط و اشکال و ... را بر روی سطح وایتبرد انجام داذ.  
 

استفاده و کاربری نرم افزار تی برد بسیار ساده بوده و تمام کسانی که با کامپیوتر آشنایی دارند می توانند به سهولت از این برد هوشمند استفاده نموده و مطالب مورد نظر خود را در کامپیوتر متصل به آن ذخیره نمایند.

مدت زمان پاسخگویی دستگاه به تماس دست زمانی معادل 8 میلی ثانیه بوده سطح خاص برد به گونه ای طراحی شده که هم در کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور (که بر روی آن منعکس می شود) تاثیر مثبت داشته و هم در مقابل ضربه از مقاومت بالاتری برخوردارند.
 
مشخصات فنی:
- تکنولوژی: مادون قرمز
- امکان تماس: با دست و قلم
- ناحیه فعال: 1145*1475 میلیمتر ("78) و 1200*1680 میلیمتر ("82)
- زمان پاسخ دهی به تماس: 25 میلی ثانیه برای اولین تماس و 8 میلی ثانیه برای تماس بعدی
- پورت ارتباطی: USB
- وزن: 78 اینچ = 27 کیلوگرم   و   82 اینچ = 32 کیلوگرم
- متعلقات: سه عدد قلم مغناطیسی و برکت نصب به دیوار
- سیستم عامل: سازگار با ویندوزهای XP و 2000 و Vista و 7

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI