برد هوشمند (Interactive Board)

امروزه استفاده از وایت برد هوشمند که با عناوین دیگری نظیر برد الکترونیکی ،اسمارت برد، برد هوشمند نیز شناخته می شود، در بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاهی و نیز اتاقهای جلسات و کنفرانس و مصارفی نظیر هوش

امروزه استفاده از وایت برد هوشمند که با عناوین دیگری نظیر برد الکترونیکی ،اسمارت برد، برد هوشمند نیز شناخته می شود، در بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاهی و نیز اتاقهای جلسات و کنفرانس و مصارفی نظیر هوشمند سازی مدارس / مدرسه هوشمند رایج گردیده است. وایت برد هوشمند با قرار گرفتن در کنار تجهیزاتی نظیر ویدئو پروژکتور و ویژوالایزر میتواند سیستم کمک آموزشی بسیار کار آمدی را در اختیار کاربر قرار دهد.
برد هوشمند علاوه بر بخش سخت افزاری که از یک سطح الکترونیکی (مجموعه ای از سنسور های لمسی) تشکیل شده است دارای یک هسته ی نرم افزاری اصلی نیز می باشد که اغلب قابلیت ها و ویژگیهای منحصر به فرد برد را پشتیبانی می کند. نرم افزار وایت برد هوشمند ضمن رعایت اصول سهولت کاربری، محیطی مناسب جهت تدریس، سمینار و حتی جلسات عملیاتی را فراهم می نماید. وایت برد هوشمند در دو نوع حساس به تماس دست و حساس به قلم قابل ارائه می باشد. 
 
برد هوشمند ای برد (فوکوس) E-Board

این وایت برد هوشمند که با نام تجاری فوکوس تولید می گردد محصولکشور چین بوده و از جمله تجهیزات کمک آموزشی است که عـاوه بـرویژگی های نرم افزاری پر کاربرد، در رده بردهای هوشمند اقتصــــادی محسوب می گردد.

برد هوشمند ای برد یکی از محصولات کمک آموزشی مدرن و البته اقتصادی است که مورد توجه بسیاری از مراکز آموزشی و به ویژه مدارس (جهت پروژه های هوشمند سازی مدارس) قرار گرفته است. این برد در سایز 85 اینچ ارائه شده و امکان نصب به دیوار و یا استفاده از پایه ایستاده (انتخابی) را دارد. وایت برد هوشمند ای برد متشکل از یک مجموعه ی سخت افزاری (سطح برد هوشمند) و یک بسته نرم افزاری کمک آموزشی پیشرفته می باشد.

پس از اتصال ای برد به کامپیوتر و انعکاس تصویر کامپیوتر بر روی برد، سطح برد هوشمند شده و کاربر می تواند با استفاده از قلمهای مغناطیسی مخصوص، عملیات مختلف آموزشی و کامپیوتری را بر روی برد هوشمند انجام دهد. عملیاتی نظیر کلیک ماوس، نوشتن و ترسیم انواع خطوط و اشکال.

 

مشخصات فنی:
 
- تکنولوژی: الکترو مگنتیک
- امکان تماس: با  قلم
- جنس صفحه: با روکش ملامینه و مقاوم 
- ابعاد: 85 اینچ (قطر)
- ضریب خطای دستگاه: یک میلیمتر
- پورت ارتباطی: USB
- متعلقات: دو عدد قلم مغناطیسی و برکت نصب به دیوار
- سیستم عامل: سازگار با ویندوزهای XP و 2000 و Vista و 7

ویژگیها و امکانات وایت برد هوشمند ای برد:

- دارای منوی فارسی
- امکان ذخیره سازی مطالب نوشته شده
- امکان تبدیل دست نوشته ها به فونت (فارسی و انگلیسی)
- مجهز به گالری نرم افزاری کامل جهت مصارف آموزشی (با قابلیت اضافه نمودن محتوای آموزشی جدید)
- امکان فیلم برداری و ذخیره سازی کلیه مراحل تدریس (با فرمت ویدئویی AVI)
- مجهز به کلید های میانبر در دو سمت برد 

 

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI