وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای گونه ای از وایت برد می باشند که در چند سال اخیر ابداع و تولید شده است وایت برد شیشه ای دارای كیفیت ، زیبایی و عمر طولانی می باشد

 

وایت برد شیشه ای یا Whiteboard Glass   از انواع وایت برد و جدیدترین و به روز ترین نوع وایت برد بوده که در دو نوع فریم ام دی اف و متد جدید بدون فریم سکوریت تولید میشود.

از وایت برد شیشه ای استقبال شده و آن به خاطر زیبایی که به دفتر کار ، محیط آموزشی و ... می دهد که البته می تواند با رنگهای مختلف نیز انتخاب شود .

این نوع وایت برد میتواند جلوه بسیار زیبایی به کلاس درس یا محیط کار شما بدهد و بهترین جنس این نوع وایت برد را حتی در نوشتن و پاک شدن است که میتوان حتی از ماژیک غیر وایت برد(معمولی)برای نوشتن استفاده کرد.

وایت برد شیشه ای Whiteboard Glass  برای تمامی مصارف از جمله در ادارات ،مراکز  آموزشی ، شركت ها خصوصی و دولتی ،مدارس ،دانشگاه ها و حتی در منازل  کاربرد دارد. مواد اولیه به کار رفته در  وایت برد شیشه ای:

شیشه float با ضخامت 5 میل  كوره ای ، استاندارد ، صیقل خورده بدون انحنا وخط و خش.

رنگ شیشه : پلی اورتان روغنی كوره ای سفید مات (sami bright)

 

در واقع  وایت برد شیشه ای گونه ای  از تخته وایت بردها می باشند که در چند سال اخیر ابداع و تولید شده است به دلیل كیفیت ، زیبایی و عمر بیشتر مورد توجه  قرار گرفته است . وایت برد شیشه ای در دو گونه  با فریم MDF (ام دی اف )و با فریم آلومینیوم که با توجه به سلیقه و سفارش مصرف كنندگان تولید می شود.

وایت برد شیشه ای دارای  كیفیت بالا و اصول استاندارد در تولید می باشند و البته دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند .

 

وایت برد های شیشه ای دارای  كیفیت بالا و اصول استاندارد در تولید می باشند و البته دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند .

وایت برد شیشه ای برای تمامی مصارف از جمله در ادارات ،مراکز  آموزشی ، شركت ها خصوصی و دولتی ،مدارس ،دانشگاه ها و حتی در منازل  کاربرد دارد. مواد اولیه به کار رفته در

 وایت برد شیشه ای:

شیشه : شیشه float با ضخامت 5 میل  كوره ای ، استاندارد ، صیقل خورده بدون انحنا وخط و خش.

رنگ شیشه  : پلی اورتان روغنی كوره ای سفید مات (sami bright)

 

 

وایت برد شیشه ای

توضیحات :

به علت انعكاس نور در شیشه ، با استفاده از این نوع پوشش رنگی میزان رفلكس نور كاسته می شود و هنگام نوشتار و دیدن از دوبینی خطوط و انعكاس نور جلوگیری می شود.

ردیف1 مجموع شیشه فلوت شماره استاندارد ملی 8521 كد تصویب در كمیته ملی 86/12/22 با توجه به این كه اخیراافرادی با استفاده از مواد غیر استاندارد و نامرغوب (طلق ، پلاستیك ، شیشه شیت(پلیت) ) اقدام به تولید و عرضه وایت برد شیشه ای نموده اند ، لذا با توجه به اطلاعات فوق هنگام خرید ،دقت نمائید. كیفیت نوری سطح شیشه فلوت با شیشه پلیت (شیت) سایش خورده و پولیش خورده قابل مقایسه می باشد .

دانسیته شیشه به كار رفته در وایت برد شیشه ای gr/cm³ 5/2 می باشد .

گوشه وایت برد شیشه ای  :در مدل فریم آلومینیومی، فلزی گالوانیزه

پشت تخته وایت برد : فیبر 5 mil مخصوص وایت برد استفاده شده.برای استفاده در هوای مرطوب و شرایط سخت مقاوم گردیده.

فریم وایت برد شیشه ای  : در دو مدل آلومینیوم و MDF

داخل كار وایت برد شیشه ای : پلی استایرن (یونولیت )فشرده ،دانسیته 14، طبق الحاقیه استاندارد ملی شماره ۱۱۱۰۸ مورخه اسفند1391 طریقه نصب تخته وایت برد شیشه ای تمامی تخته وایت برد ها قابل نصب بر روی دیوار و پایه های مخصوص شركت میباشد.

وایت برد  شیشه ای از سایز 90× 60 به بالا ، دارای جاماژیكی آلومینیومی نصب شده بروی تخته میباشد. بسته بندی تخته وایت برد شیشه ای به صورت ضربه گیر حبابدار، محافظ در برابر ضربه + كارتن كم حجم ابعاد و لیست قیمت وایت برد شیشه ای ابعادcm قیمت (ریال)وایت برد شیشه ای 70× 50 000، 300،‌ 1 90× 60 000، 450،‌ 1 100× 70 000، 550،‌ 1 100× 80 000، 600،‌ 1 120× 90 000، 150، 2 150× 90 000، 400، 2 170× 90 000،‌ 000، 3 180× 100 000، 050،‌ 3 200× 100 000، 150،‌ 3 220× 120 سـفارشی * سفارش در ابعاد مختلف وغیر استاندارد پذیرفته میشود* توضیح :در تولید وایت برد شیشه ای به هیچ عنوان از شیشه های سكوریتی استفاده نمی شود . به دلیل فرآیند متفاوت تولید(دما،صیقل،ضخامت،مواد اولیه) شیشه سكوریت ، در وایت برد شیشه ایی كاریرد ندارد

 

نکات مثبت :

فانتزی بودن و شکیل بودن این نوع وایت برد نسبت به نوع مغناطیسی معمولی

، پاک شدن بسیار راحت بدون ماندن رد ماژیک

وایت برد شیشه ای بحیرایی

نکات منفی :

 رفلکس نور به مراتب بالاتر نسبت به نوع مغناطیسی که به استفاده از رنگ پلی اورتان خیلی بهتر می شود 

وایت بردهای  شیشه ای گونه ای  از تخته وایت بردها می باشند که در چند سال اخیر ابداع و تولید شده است به دلیل كیفیت ، زیبایی و عمر بیشتر مورد توجه  قرار گرفته است . وایت برد شیشه ای در دو گونه  با فریم MDF (ام دی اف )و با فریم آلومینیوم که با توجه به سلیقه و سفارش مصرف كنندگان تولید می شود.

 

تجهیزات اداری و آموزشی بحیرایی پیشگام در تولید و پخش انواع وایت برد  ، وایت برد مغناطیسی و  وایت برد شیشه ای با فریم ام دی اف و متد جدید بدون فریم سکوریت بسیار بسیار شکیل و فانتزی و مدیریتی

Copyright © 2015 - www.bahiraei-white-board.ir. All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI